Pliki do pobrania

Szanowni Państwo,
pomyślałem,  że będzie Wam zdecydowanie łatwiej, jeśli zamiast na mailu, będziecie mieć nuty do ściągnięcia beż konieczności jakiegokolwiek logowania się i ściągania ich do rozpakowania – poniżej są linki bezpośrednio do plików, które dla Was przygotowałem.

Zaznaczam tylko, że odnośnika do tej podstrony nigdzie nie znajdziecie – jeśli zgubicie link z Waszych wiadomości – zapamiętajcie na przyszłość, że wystarczy dopisać w adresie mojej strony ukośnik „/” i słowo „pliki”, aby adres wyglądał tak: www.cezarykurowski.com/pliki – wtedy znajdziecie się znowu tutaj.

Będę Wam ogromnie wdzięczny, jeśli przy okazji naszej współpracy (o ile jeszcze tego nie zrobiłem) będę mógł pozakładać Wam podstrony w zakładce „Współpraca artystyczna” – mogę umieścić tam wszystko, co sobie życzycie!

Jeśli macie jakieś pytania służę o każdej porze dnia i nocy – w zakładce „Kontakt” jest cała łączność ze mną, jeśli jakiś zapis nie będzie Wam odpowiadać, zechcecie coś zmienić, albo po prostu coś Wam nie leży – dajcie znać 😛

GRZEGORZ BROŻEK – CEZARY KUROWSKI
FACE THE TRUTH / ZMIERZYĆ SIĘ Z PRAWDĄ
materiały do pobrania