Płyty CD

Kontrapiękno

Ta, wydana w październiku 2019 roku, z dużym opóźnieniem płyta (sesja nagraniowa miała miejsce 6 stycznia 2018r), jest zapisem większości utworów z koncertu pod tym samym tytułem.

Na płycie znajdują się:
Dwie z 6 pieśni do słów W. Szymborskiej na kontralt i orkiestrę (wersja fortepianowa), w wykonaniu Olgi Maroszek i Marcina Krajewskiego; trzy z 16 pieśni do słów K. K. Baczyńskiego na kontralt i fortepian, w wykonaniu Olgi Maroszek i Krzysztofa Ceglińskiego; Kwartet herbertowski na sopran, alt, baryton i wiolonczelę, w wykonaniu Marty Wróblewskiej, Olgi Maroszek i Michała Sobiecha; Krajobraz na kontralt i fortepian, w wykonaniu Olgi Maroszek i Krzysztofa Ceglińskiego.


Olga Maroszek, Marta Wróblewska, Michał Sobiech,
Krzysztof Cegliński, Marcin Krajewski: wykonawcy
Jakub Garbacz: realizacja nagrań i mastering
Aleksandra Bęben: słowo wstępne
Joanna Miklaszewska-Sierakowska: fotografie
Joanna Wyrostkiewicz-Wasilka: rzeźby i rekwizyty
Ryszard Kaja: projekt graficzny

Poniżej wspaniałe portrety, które podczas sesji fotograficznej wykonała Joanna Miklaszewska-Sierakowska:

Pierwszy raz miałem przyjemność uczestniczyć w całym procesie powstawania płyty i muszę przyznać, że to bardzo stresująca, ale jakże niewiarygodnie fascynująca praca!
Najpiękniej dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w to przedsięwzięcie. Jesteście fantastycznymi ludźmi, którzy wykazali się niebywałymi umiejętnościami, pasją, ale też entuzjazmem i wyrozumiałością. Dziękuję, że przy tej okazji tak wiele mnie nauczyliście.

Wszystkich zainteresowanych posiadaniem płyty Kontrapiękno proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.